מולטיפוקל

לראות לכל המרחקים בעדשה אחת

מה זה מולטיפוקל?

עברתם את גיל 40?

זה בדיוק הזמן שבו מתחילים לראות מטושטש מקרוב.

כשרוצים לשלוח הודעה בווטסאפ, לקרוא כתבה או לפענח את האותיות הקטנות – זה כבר נעשה קשה. במצב כזה, אתם זקוקים למשקפי קריאה למרחקים קרובים. אם אתם זקוקים גם למשקפיים למרחק (למשל לצפייה בטלוויזיה או לנהיגה), אתם נדרשים למעשה לשני זוגות משקפיים.

אז מה זה מולטיפוקל?

עדשות מולטיפוקל מאפשרות לראות גם לרחוק וגם לקרוב באותו זוג משקפיים.

למידע נוסף

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבנה עדשות מולטיפוקל

מבנה עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל, שנקראות גם עדשות רב-מוקדיות, הן עדשות בעלות מבנה פרוגרסיבי. מה זה מולטיפוקל בדיוק? בחלקן העליון נמצא שטח רחב שמיועד לראייה למרחק, ובחלקן התחתון נמצא שטח צר יותר שמיועד לקריאה מקרוב.

החידוש שמביאות עמן עדשות מולטיפוקל הוא המעבר ההדרגתי בין שני החלקים, שגורם לראייה חלקה ונעימה.

לא ניתן להבחין בחלוקה הזו כלפי חוץ, והעדשות נראות רגילות לעומת עדשות בי-פוקל, שבהן יש כמו חלון לקריאה. מבנה העדשות המולטיפוקליות מותאם לתנועות הטבעיות של העיניים והראש, על מנת לאפשר ראייה מיטבית. ישנן עדשות לבנות (שקופות) וגם עדשות מולטיפוקל שמש.

בעדשות מולטיפוקל אינדיבידואלית, מבנה העדשות הוא ייחודי. כלומר, תכנון העדשות יבוצע בהתאמה אישית על פי המרשם הנדרש, סגנון החיים ותחומי העיסוק של מרכיב המשקפיים, כך שכל נקודה על פני העדשה תתאים באופן מדויק לצרכיו.

להסבר מעמיק יותר בנושא מבנה עדשות רב מוקדיות – לחצו כאן >>

היתרונות של משקפי מולטיפוקל

עם זוג משקפיים אחד תראו מצוין כל הזמן

כמה עולים משקפי מולטיפוקל?

בעבר עדשות מולטיפוקל הגיעו עם תווית מחיר מנופחת. עם זאת, כניסתם של מתחרים איכותיים ברחבי העולם ופתיחתם של מפעלים מקומיים ומתקדמים, הובילה לירידת מחירים שמתבטאת גם אצל הצרכן.

עדשות איכותיות של היצרנים הוותיקים נחשבות לטובות ביותר, בזכות המחקר המתמיד והטכנולוגיות המתקדמות, והמחיר בהתאם. כל אחת מהחברות מתגאה בהישגים ייחודיים שמשפרים את איכות הראייה.

למשל, שיפור המבנה האופטי של העדשה באופן שמצמצם את אזורי העיוותים האופטיים בעדשה ומרחיב את שדה הראייה, או פיתוח ציפויים מתקדמים שמפחיתים החזרי אור ומגינים על העדשות.

במחיר נוח יותר ניתן למצוא עדשות רב מוקדיות המיוצרות בישראל. גם עדשות אלה איכותיות, והיתרון שלהן הוא בזמינות. הסיבה שרובן בעלות מחיר נמוך יותר היא שמדובר בדגמים בסיסיים יותר לרוב, שחלקם בעלי איכות אופטית נמוכה יותר או בעלי ציפויים פחות מתקדמים.

מחיר משקפי מולטיפוקל נקבע בהתאם לפרמטרים רבים ובהם דגם העדשות, הקוטר, המרשם הנדרש ופרמטרים נוספים. לחצו כאן למדריך בנושא הגורמים המשפיעים על מחיר עדשות מולטיפוקל.

אולי יעניינו אותך גם: עדשות מגע מולטיפוקליות.

אישה מרכיבה משקפי מולטיפוקל
אזור ראייה צר
בעדשות מולטיפוקל מהדור הישן
אזור ראייה רחב
בעדשות מולטיפוקל אינדבידואליות
הקודם
הבא

משקפי מולטיפוקל עם אחריות להסתגלות

מולטיפוקל דורש הסתגלות. תנועות עיניים שהיו בעבר חסרות חשיבות משנות כעת את הראייה באופן מהותי. במשקפי מולטיפוקל, הסטת המבט במילימטרים בודדים יכולה להוביל לצפייה במוקד שונה ולמעבר בין אזור הראייה למרחק לאזור ראייה לקרוב.

בשל כך, נדרשת תקופת התרגלות שבה המוח והעיניים לומדים איך להשתמש נכון בעדשות המולטיפוקל.

לא תמיד קל להסתגל לעדשות מולטיפוקל. בשל כך אנו, באופטיקה דורון, מציעים תקופת אחריות לאי-הסתגלות בת 30-90 ימים, בהתאם לסוג העדשות. אם עד סוף התקופה עדיין קיים קושי להסתגל לעדשות, ניתן להחזיר אותן ולנסות עדשות של יצרן אחר. היצרנים השונים מייצרים את העדשות לפי טכנולוגיות שונות, וההבדלים בתכנון העדשות יכול לשנות את חוויית הראייה כולה.

כשההתאמה נעשית על ידי אופטומטריסט מקצועי ומיומן, ההתאמה מדויקת יותר וההסתגלות קלה יותר.

קראו עוד על תהליך ההסתגלות בלחיצה כאן >>

הדמיית עדשות מולטיפוקל

ממליץ בחום רב!

שירות פשוט נהדר, אמינות ברמה גבוה, ושפע של משקפיים.

הילדה לא מורידה אותם מהעיניים

לפני שהגעתי לאופטיקה דורון, קניתי לילדה 2 זוגות משקפיים במקומות אחרים, והילדה זרקה אותם מהעיניים אחרי 2 דקות ולא הסכימה לשים. באופטיקה דורון התאימו לה משקפיים, והילדה לא מורידה אותם מהעיניים. תודה רבה רבה!

חווית שירות מעולה

הגעתי לאופטיקה דורון לבצע בדיקת התאמה למשקפיים. נכנסתי למקום מאוד נעים ומסודר והתקבלתי בחיוך על ידי הצוות. מהר מאוד נכנסתי לבדיקה, שהייתה מעמיקה ומקצועית. בסיום הבדיקה הצוות עזר בבחירת המסגרת, וכבר ביום שאחרי המשקפיים היו מוכנים. חווית שירות מעולה, צוות מקצועי, מומלצים בחום!

אין ספק שזה המקום לכל המשפחה

כשבועיים התלבטתי על מסגרת. ודאגו עבורי למגוון של מסגרות והכל בחיוך וסובלנות העיקר שאהיה שלמה עם הבחירה. מיותר לציין שקיבלתי המון מחמאות ואני רואה מעולה הודות לעדשות האיכותיות הנמכרות בחנות ( והמספר שלי גבוה ) זו הפעם הראשונה שביקרתי בחנות. תודה לך דורון על הבדיקה המקצועית ולכל הצוות על השרות.

באופטיקה דורון השרו הרגשת ביטחון

הסתבר לנו שתמרה רואה מטושטש – בגיל עשרה חודשים להרכיב משקפיים?! בהחלט עורר בי חששות לגבי ההסתגלות למשקפיים בגיל הזה. באופטיקה דורון נתנו לנו שירות מקצועי, נעים ומהיר ובעיקר השרו הרגשת ביטחון. תמרה מאוד התרגשה לראות פתאום עלים וצולמה בספונטניות ברגעים הראשונים של הפוקוס..

שירות מעולה

אכפת להם מכל לקוח ולקוח, בלי לדבר על המקצועיות הגבוהה שלהם, ממליצה בחום לכל אדם שמחפש אופטומטריסט על רמה!

סוגי המולטיפוקל שלנו

באופטיקה דורון ישנו מגוון של עדשות מולטיפוקל מהיצרנים השונים.
אנו מכירים את התכונות הייחודיות של כל דגם ויודעים לבחור את העדשות המתאימות לעיניים שלך.
כך אנחנו מוודאים שמשקפי המולטיפוקל יתאימו לך באופן מושלם.

התאמה מושלמת

כדי לוודא שהמשקפיים יתאימו לכם, כדאי לשתף את האופטומטריסט בשגרת היומיום ובצרכי הראייה שלכם במהלך היום. אורח החיים הוא חלק מהותי בתכנון העדשות; ישנם אף יצרנים שמתכננים את העדשות לפי כמות הזמן שאתם שוהים בתוך מבנה או בחוץ במהלך היום.

מומלץ גם למדוד מראש את המרחקים שאליהם אתם מסתכלים לרוב. למשל, מרחק צג המחשב במשרד מהעיניים, המרחק שבו אתם מחזיקים מסמכים כשאתם קוראים אותם וכד'. האופטומטריסט ימדוד פרמטרים נוספים, כמו גובה האישונים, המרחק בין האישונים והזווית הפנטוסקופית.

שילוב כלל הנתונים יחד עם המרשם הנדרש יוביל לעדשות המתאימות ביותר. עדשות אינדבידואליות שמותאמות באופן מקצועי ומדויק יהיו בעלות שטח ראייה פוטנציאלי רחב במיוחד, עם מינימום עיוותים אופטיים.

לא פחות חשוב לבחור מסגרת משקפיים שתתאים לעדשות מולטיפוקל. המסגרת צריכה להיות גדולה מספיק כדי להכיל את שטח העדשות ולנצל אותן באופן מיטבי.

שימו לב שעדשות רב מוקדיות אינן מתאימות לעבודה מול מחשב, ועדיף במקרה כזה לבחון עדשות משרדיות.

שאלות נפוצות בנושא עדשות מולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל מיועדים למי שמעוניינים לראות לכל המרחקים בזוג משקפיים אחד. המשקפיים מבטלים את הצורך בשני זוגות משקפיים נפרדים, אחד לקריאה ואחד למרחק. במקום זאת, מרכיבים זוג משקפיים אחד שבאמצעותו רואים בנוחות למרחק וגם לטווח הקריאה.

על כן, המשקפיים מתאימים למי שזקוקים למשקפי קריאה, ונמאס להם להרכיב ולהסיר אותם כל הזמן. במילים אחרות, כבר לא צריך להרכיב משקפי קריאה בכל פעם שמקבלים הודעה בווטסאפ – אפשר פשוט להרכיב משקפי מולטיפוקל.

למי שעובדים במשך שעות רבות מול מחשב, כדאי לבחון רכישה נפרדת של משקפיים משרדיים לעבודה מול מחשב. במשקפיים אלה יש אזור רחב המיועד למרחק של צג המחשב מהעיניים. כך מתקבלת ראייה חדה ונוחה מול המחשב ולקריאה של מסמכים או הודעות בטלפון.

בדיוק כמו בכל תחום, ישנם מוצרים זולים ונחותים, ולעומתם מוצרים יקרים ואיכותיים.

ואכן, עדשות מולטיפוקל אינן מוצר זול. הסיבה לכך היא שמדובר במוצר שעלות הייצור שלו גבוהה, משום שהוא מיוצר באופן אישי לכל לקוח.

בעדשות מולטיפוקל ההבדל וקשת המחירים הרחבה טמון באיכות העדשות. זה מתבטא בתכנון העדשות והטכנולוגיות שהוטמעו בהן, וכמו בכל עדשות הראייה, כמובן גם בחומרי הגלם ואיכות הציפויים.

ההבדל בין העדשות טמון בעיקרו בטכנולוגיה

נושא ההסתגלות לעדשות טמון במבנה שלהן.

בעדשות משקפיים רגילות, אם נביט דרך נקודות שונות בעדשה, נקבל את אותו "מספר" אופטי. בעדשות מולטיפוקל, לעומת זאת, יש מבנה שונה.

העדשות הרב-מוקדיות בנויות כך שבמבט ישיר קדימה, נראה בצורה נוחה למרחק, וככל שנוריד את המבט (רק עם העיניים, ולא עם כל הראש), נראה דברים קרובים יותר באופן חד יותר.

משום שהראייה לא זהה בכל נקודה בעדשה, לוקח זמן עד שבאופן טבעי כבר מביטים דרך הנקודה הנכונה בשביל הראייה החדה ביותר. זה בדיוק תהליך ההסתגלות.

כל שינוי בראייה דורש הסתגלות מסוימת.

גם כשמחליפים מספר במשקפיים, לוקח כמה ימים עד שמתרגלים לשינוי. חלקנו יותר רגישים לזה.

תהליך דומה קורה עם משקפי מולטיפוקל. לצד ההתרגלות למספר החדש, שככל הנראה השתנה מאז המשקפיים האחרונים, מתווספת גם ההתרגלות למבנה האופטי של העדשה הרב-מוקדית.

מניסיוננו, אין דבר כזה שאדם לא יכול להתרגל למולטיפוקל. ברוב המקרים, ההתאמה נעשתה באופן לא מדויק, ולכן גם היה קושי בהסתגלות.

כשההתאמה נעשית על ידי אופטומטריסט מקצועי ומיומן, ההתאמה מדויקת יותר וההסתגלות קלה יותר.

העדשות מיוצרות במקומות שונים בעולם. החברות המובילות נמצאות בגרמניה ויפן (כמו רודנשטוק, צייס והויה). יחד עם זאת, יש גם מפעלים ברמה גבוהה בישראל. עדשות SKY, למשל, מיוצרות בישראל במפעלים מתקדמים על פי מערכות תכנון שפותחו בחו"ל.

מולטיפוקל

לראות לכל המרחקים בעדשה אחת

עדשות מגע מולטיפוקליות - יש דבר כזה!

"זוקן ראייה" (פרסביופיה) הוא ליקוי בראייה המתבטא בירידה ביכולת של העין להתמקד בעצמים הנמצאים בקרבתה. זהו תסמין טבעי של הזדקנות, ולרוב סימנים ראשונים מתחילים להופיע סביב הגילאים 40-50. עם התקדמות הגיל, היכולת להתמקד בעצמים קרובים הולכת ופוחתת.

הפתרון לפרסביופיה הוא משקפי קריאה. אבל לא כולם רוצים להרכיב משקפי קריאה. מי שכבר מרכיב משקפיים למרחק נקלע ל"משחק החלפת המשקפיים", בין הקרוב לרחוק. במקרה כזה יש שלוש אפשרויות:

עדשות מגע יומיות

היתרונות של עדשות מגע מולטיפוקל

ללא צורך במשקפיים

ראיה טובה לכל הטווחים

נוחות במהלך היום

עדשות מגע מולטיפוקל - איך זה עובד?

כמו עדשות מולטיפוקל למשקפיים, גם עדשות מגע מולטיפוקל הן עדשות רב מוקדיות.

בעזרת עדשות מגע מולטיפוקל תוכלו לקרוא הודעות במכשיר הנייד, לנהוג, לצפות בטלוויזיה או בסרט וכד' – והכול בצורה ברורה. מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך וחדשנית.

עדשות מגע מולטיפוקל מורכבות משלושה מוקדים עיקריים:

  1. מרחק קריאה: מוגדר כ-40 ס"מ מהעין. ממרחק זה לרוב קוראים ספר או הודעות במכשיר הנייד.
  2. מרחק ביניים: עד מרחק של 2.5 מטרים. מתאים לסביבת חדר, צפייה בטלוויזיה, שימוש במחשב וכד'.
  3. מרחק עד אינסוף: לנהיגה, הליכה ברחוב, הסתכלות לאופק וכד'.

שיטה זו מתבססת על עיקרון פיזיולוגי של העיניים; כשאנחנו מביטים לקרוב, האישונים שלנו מתכווצים יחסית למבט למרחק. לכן, העדשה בנויה משלוש "טבעות" של המוקדים השונים. במרכז העדשה נמצא המספר הנדרש לקריאה מקרוב, והטבעת החיצונית מספקת את המספר הנדרש לראייה למרחק. העין שלנו קולטת תמונה ברורה של הטווחים הרחוק והקרוב בו-זמנית ומעבירה אותה למוח. המוח לומד כיצד לעבד את התמונה שהעין קולטת, ובוחר את הטווח הרלוונטי עליו נרצה להסתכל, תוך התעלמות מהטווח הלא רלוונטי.

העדשות דורשות התאמה מדויקת של אופטומטריסט מומחה וכן זמן הסתגלות, כדי לתת למוח ללמוד את התמונה החדשה.

אולי יעניינו אותך גם: משקפי מולטיפוקל

עדשות מגע מולטיפוקל

שאלות נפוצות בנושא עדשות מגע מולטיפוקליות

העדשות מתאימות למי שזקוק למשקפי קריאה, ולא מעוניין להרכיב משקפיים. הן יכולות לתת מענה גם למי שלא מרכיב משקפיים בדרך כלל, אלא רק לקריאה מקרוב; וגם למי שמרכיב משקפיים למרחק, וזקוק גם למשקפי קריאה.

יש גם מי שעבודתם דורשת מעבר תמידי בין ראייה למרחק לראייה מטווח קרוב (למשל, מעצבי שיער), ועדשות המגע הן הפתרון הנוח ביותר עבורם.

איכות הראייה בעדשות אלה נמוכה יותר מאשר זו שאפשר לקבל עם משקפי מולטיפוקל. מדובר בטכנולוגיה צעירה יותר מזו של עדשות המולטיפוקל למשקפיים, ומגבלות הטכנולוגיה הקיימת אינן מאפשרות איכות ראייה מקסימלית. יחד עם זאת, זהו הפתרון הטוב ביותר עבור מי שלא מעוניין להרכיב משקפיים.

ישנם כמה סוגים של עדשות מגע מולטיפוקליות:

בהתאם לסוג העדשות, נקבע משך השימוש המותר.

עדשות מגע מולטיפוקל הן טכנולוגיה חדשה יחסית שמתקדמת במהירות ובצעדי ענק.

לפני מספר שנים הוכרזו דגמים ראשונים של עדשות שנותנות מענה גם לבעלי צילינדר (אסטיגמטיזם). בדגמים הראשונים התלוננו חלק מהמתנסים על תחושת עייפות, וזאת בשל מבנה העדשה. בשל הצילינדר, נדרש ייצוב של העדשה בתוך העין מבלי שתסתובב באופן חופשי כפי שמתרחש בעדשות מגע ללא צילינדר. עדשות מגע מולטיפוקל עם צילינדר מהדורות החדשים יותר תוכננו באופן דק יותר ונוח יותר, שהפחית את התלונות על אי-נוחות ועל עייפות.

שימו לב שמדובר בעדשות מגע תלת-חודשיות בייצור אישי, ומחירן בהתאם. התאמתן דורשת סבלנות, משום שיש צורך במספר מפגשים; בדיקת ראייה ראשונית ולאחריה בדיקה עם העדשות שיוצרו עבורך. במידת הצורך, יתבצעו תיקוני מרשם, עד להגעה לראייה אופטימלית.

עדשות המגע הרב-מוקדיות שלנו

אם עברתם את גיל 40 ונמאס לכם להסתובב עם משקפיים, אך אתם זקוקים לפתרון ראייה לכל המרחקים – זה הזמן לעבור לעדשות מגע מולטיפוקל.

באופטיקה דורון, אנחנו מציעים ללקוחותינו את עדשות המגע הטובות ביותר.

כדי לוודא שההתאמה תהיה מושלמת, אנחנו בוחנים יחד עם הלקוח מספר סוגים של עדשות מחברות שונות. תוכלו למצוא אצלנו את עדשות המגע של החברות המובילות בעולם: Johnson&Johnson, Alcon (Ciba Vision), Cooper Vision ו-Bausch&Lomb.

העדשות (ובמיוחד עדשות מגע מולטיפוקל עם צילינדר) דורשות התאמה מדויקת על ידי האופטומטריסט בהתאם למבנה העין ולאורח החיים שלכם. לא תמיד הסוג הראשון יהיה מושלם עבורכם, ולעתים תצטרכו לבדוק עוד כמה סוגים של עדשות מגע מולטיפוקליות עד שתמצאו את הסוג שמתאים לכם. מי שמסתגל לראייה באמצעות עדשות מגע מולטיפוקל נהנה מהן מאוד, כי מדובר בשיפור של איכות הראייה ואיכות החיים. לעומת משקפי מולטיפוקל, עם עדשות המגע ניתן לראות לכל מרחק ובכל זווית.

באופטיקה דורון מתאימים באופן אישי את עדשות המגע המולטיפוקליות לפי צרכי הלקוח.

מוזמנים להצטרף ללקוחותינו המרוצים ולהגיע אלינו לבדיקת התאמה לעדשות מגע. כדי שגם אתם תוכלו לראות מצוין.

בגלל המקצועיות

כבר מזמן לא גרה בפתח תקווה, אבל עדיין מגיעה רק אל דורון בשביל המשקפיים שלי, בגלל המקצועיות , האמינות, ומעל הכל- השירות המדהים!

אני לקוחה קבועה כבר 26 שנה

הגעתי לאופטיקה ביום רביעי בערב, צריכה דחוף משקפי שמש אופטיות. כמה דחוף? יום ראשון בבוקר טסה ל3 שבועות, את משקפי השמש צריכה ליום שישי. הזמנתי, למרות שלא היה ברור שיהיו עדשות בזמן (בכ״ז מספר גבוה, צילינדר, שמש). הצוות עשה שמיניות באוויר כדי לקבל עדשות תוך יום ואז שמיניות באוויר כדי שיהיו לי משקפי שמש בזמן לטיסה.

מקצוען שניתן להפקיד את הראייה אצלו בביטחון מלא!!!

באופן אישי דורון המליץ לי על שני זוגות עקב אופי עבודתי. התלבטתי קשות לבסוף לקחתי את שני הזוגות (עם עדשות צייס) ומייד שהרכבתי אותם הרגשתי בהבדל עצום , וזה רק חצי מהשבח, כשהגעתי למשרד והרכבתי את הזוג למשרד ההבדל הוא עצום , אני עובד 12 שעות ביום והעיניים לא מתעייפות בדיוק כפי שדורון אמר שיקרה

באופטיקה דורון השרו הרגשת ביטחון

הסתבר לנו שתמרה רואה מטושטש – בגיל עשרה חודשים להרכיב משקפיים?! בהחלט עורר בי חששות לגבי ההסתגלות למשקפיים בגיל הזה. באופטיקה דורון נתנו לנו שירות מקצועי, נעים ומהיר ובעיקר השרו הרגשת ביטחון. תמרה מאוד התרגשה לראות פתאום עלים וצולמה בספונטניות ברגעים הראשונים של הפוקוס..

יש על מי לסמוך

אבקש לציין לשבח את השרות המעולה שניתן לי באופטיקה דורון בפתח תקוה. יש על מי לסמוך גם לאחר מספר חודשים דורון והצוות גילו אחריות , נתנו מענה הולם ביותר וכן מקצועיות ויושרה. כל הכבוד!! יישר כוח!! ציון 5+

הילדה לא מורידה אותם מהעיניים

לפני שהגעתי לאופטיקה דורון, קניתי לילדה 2 זוגות משקפיים במקומות אחרים, והילדה זרקה אותם מהעיניים אחרי 2 דקות ולא הסכימה לשים. באופטיקה דורון התאימו לה משקפיים, והילדה לא מורידה אותם מהעיניים. תודה רבה רבה!

הרכבת עדשות מגע

איך עושים את זה בלי לפגוע בעין?

עדשות מולטיפוקל הן עדשות עם מספר מוקדי ראייה, או בשפה פשוטה יותר, ניתן לראות בעזרתם גם למרחק וגם לקרוב.

החל מגיל 40 האותיות הקטנות הופכות מטושטשות, ואין ברירה אלא להרכיב משקפי קריאה כדי לראות טוב יותר. אך הטרטור שבהחלפת המשקפיים למרחק ומשקפי הקריאה הופך מטרד, והפתרון האולטימטיבי לכך הוא שימוש במשקפי מולטיפוקל. אלה יתנו מענה לכל הצרכים, מבלי להסיר את המשקפיים מהעיניים.

אז למה יש כל כך הרבה סוגים? ואיך בדיוק זה עובד? הנה שמונה דברים שלא ידעתם על מולטיפוקל:

המשך…

רואים מצוין,
מרגישים בבית

לפרטים נוספים

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצה להגיע אלינו?

נא לבחור את השירות המבוקש...
בדיקת ראייה

לאחר הבדיקה תוכלו להזמין משקפיים או עדשות מגע

הזמנת משקפיים ללא בדיקה

למי שיש מרשם למשקפיים מרופא עיניים / אורתופטיסט

שירותי מעבדה

תיקונים וכיוונונים