מולטיפוקל ZEISS: עדשות מולטיפוקל גרמניות

תוכן העניינים

ZEISS היא חברה מובילה בעולם בתחום האופטיקה, כבר למעלה מ-160 שנה. את עדשות צייס ניתן למצוא במצלמות, במיקרוסקופים, בטלסקופים ובלוויינים של Google Earth. אבל אל תתבלבלו. את עדשות צייס ניתן למצוא לא רק במכשירים, אלא גם במשקפיים, ועדשות הראייה של צייס הן מהטובות שיש. אפשר לתת למספרים לדבר בעד עצמם: מעל 200 מיליון איש בעולם מרכיבים עדשות מולטיפוקל צייס ובכל שנייה לפחות שני אנשים בעולם בוחרים בעדשות של צייס.

עדשות מולטיפוקל צייס הן עדשות מולטיפוקל גרמניות מקוריות. וזה אומר הכול – הן מדויקות, חדות ולא זכו בשמן הטוב סתם כך. אם אתם לא יודעים מה זה מולטיפוקל – לחצו כאן להסבר המלא. אם אתם כבר יודעים מה זה מולטיפוקל, הגיע הזמן להכיר את עדשות המולטיפוקל המובילות בעולם ולדעת איך לבחור את העדשות שיתאימו לכם.

למידע נוסף

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם

עדשות מולטיפוקל ZEISS – הסדרה החדשה

הסדרה החדשה ביותר של מולטיפוקל צייס היא "Precision", והיא מכילה ארבע עדשות:

  • Precision Pure
  • Precision Plus
  • Precision Superb
  • Individual 2

סוגי עדשות מולטיפוקל צייסבמאמר הבא אסביר על ההבדלים בין העדשות השונות ועל הטכנולוגיות הייחודיות של עדשות מולטיפוקל גרמניות מבית ZEISS.

 

ZEISS Precision Pure

עדשות המולטיפוקל הפרימיום-בסיסיות של צייס הן Precision Pure. מה הכוונה? הן הראשונות בסדרת עדשות מולטיפוקל של צייס המיוצרות בטכנולוגיות המתקדמות של צייס גרמניה, אך לא מכילות תכונות נוספות שנמצא בעדשות היקרות יותר. בהתאם, גם המחיר שלהן הוא הנמוך ביותר ביחס ליתר העדשות.

עדשות המולטיפוקל "ZEISS Precision Pure" מכילות את טכנולוגיית Digital Inside™, שפותחה כדי לתת מענה מיטבי לאורח החיים הדיגיטלי של ימינו. הטכנולוגיה מספקת ראייה חדה ונטולת מאמץ במכשירים דיגיטליים וראייה דינאמית טובה עם פוקוס מהיר במרחקים שונים. בזכות הטכנולוגיה הזו, אנו משיגים אזור קריאה רחב יותר מעדשות מולטיפוקל של חברות אחרות. המיקום והגודל של איזור הקריאה מאפשרים קריאה טבעית של מדיה דיגיטלית ומודפסת כאחד.

ZEISS Precision Plus

עדשות מולטיפוקל צייס Precision Plus מכילות את כל הטכנולוגיות שבעדשות Precision Pure, יחד עם טכנולוגיות נוספות שמעניקות ראייה חדה ומדויקת בהתאמה לכל מסגרת. האחת היא טכנולוגיית Adaptation Control™, שמתאימה את תעלת העדשות תוך התחשבות בהרגלי תנועת העיניים. כך ניתן להבטיח הסתגלות מהירה יותר לעדשות המולטיפוקל החדשות.

טכנולוגיה נוספת שנמצאת בעדשות מולטיפוקל גרמני Precision Plus היא FrameFit+™. זוהי טכנולוגיה שמתחשבת בגודל העדשה ובצורת המסגרת כדי להימנע מחיתוך של אזור הקריאה בעדשות, ומאפשרת ניצול מקסימאלי שלו. אם בעדשות אחרות עיצוב העדשה הוא קבוע ואזור הקריאה עשוי להיחתך בשל צורת המסגרת, בעדשות Precision Plus העיצוב של העדשה נעשה לפי צורת המסגרת כדי למנוע את חיתוך אזור הקריאה.

ZEISS Precision Superb

העדשות מכילות את כל הטכנולוגיות שבעדשות Precision Plus, יחד עם עם טכנולוגיית FaceFit+™. כך עדשות מולטיפוקל ZEISS Precision Superb מותאמות פיזיולוגית למבנה הפנים של מרכיבי משקפי מולטיפוקל צייס.

במסגרת תכנון העדשות, נלקחים בחשבון נתונים כמו הזווית הפנטוסקופית (זווית ההרכבה של עדשות המשקפיים) ומרחק העדשות מהעיניים (ורטקס דיסטנס). יחד עם נתונים נוספים כמו נתוני המסגרת, המרחק בין האישונים וגובה האישונים ביחס לעדשות המשקפיים, מעוצב באופן ייחודי מבנה העדשות כך שיתאים בדיוק למבנה הפנים שלכם.

עדשות ZEISS Precision Superb מאפשרות ליהנות ממלוא הפוטנציאל של עדשות המולטיפוקל, בהתאם לפנים שלכם. זה היתרון הגדול של מולטיפוקל גרמני, איכותי ומותאם אישית.

ZEISS Individual 2

עדשות המולטיפוקל המתקדמות ביותר של ZEISS. הן מכילות את כל הטכנולוגיות שבעדשות Precision Superb, אך הן מותאמות אישית עבורכם אפילו יותר בזכות שתי טכנולוגיות מתקדמות: IndividualFit™ ו-Luminance Design®.

טכנולוגיית IndividualFit™ מתחשבת בפעילויות היומיומיות של כל אחד ואחד, ובזכותה עדשות ZEISS Individual 2 מתאימות לסגנון החיים שלכם. הטכנולוגיה מאפשרת התאמה אישית של העדשות על פי שלושה עיצובים מוגדרים מראש:

  • Near – מיועד למי שעובדים בדרך כלל בטווחי ראייה קרובים (30-60 ס"מ) וזקוקים לראייה מצוינת לטווח הקרוב. למשל, טכנאים, בעלי מלאכה וגם מי שעבודתם דורשת קריאה מרובה של מסמכים מודפסים.
  • Intermediate – מיועד למי שעובדים בדרך כלל בטווחי ראייה בינוניים (60-90 ס"מ), כמו עבודה מול מחשב. מתאים למשימות שדורשות שינויים תכופים בטווח הראייה, כמו נהיגה או ספורט.
  • Balanced – עדשות מאוזנות שאינן נותנות עדיפות לטווח מסוים. מתאימות לפעילויות בכל הטווחים.

בנוסף לכך, עדשות Individual 2 מכילות את טכנולוגיית Luminance Design®. הטכנולוגיה הזו מחשבת את עיצוב העדשה על פי השינויים בגודל האישון לפי תנאי התאורה השונים. למעשה, הטכנולוגיה מדמה ראייה טבעית בצורה אופטימלית, ומאפשרת ראייה מיטבית בכל שעות היום.

בזכות הטכנולוגיות המתקדמות, עדשות מולטיפוקל גרמניות "ZEISS Individual 2" מעניקות ראייה שמותאמת אישית לכל אחד, על פי סגנון החיים ושגרת היומיום של כל אחד באופן אינדבידואלי.

אופטיקה זה לא חנות בגדים

הגעתי לחנות אחרי שאיבדתי משקפי ראיה בים, עם חשש, כי אופטיקה זה לא חנות בגדים, וקצת מרתיע להסתכן בלגשת לחנות חדשה לך ולא מוכרת. כשהגעתי, קיבלתי יחס אדיב, דורון הסביר לי לפרטי פרטים את תוצאות בדיקת הראיה, אין ספק שהוא בעל מקצוע רציני ומנוסה, הבדיקה היתה מאוד מקיפה. בשנייה הראשונה שהרכבתי את המשקפיים, הרגשתי התאמה מושלמת.

הילדה לא מורידה אותם מהעיניים

לפני שהגעתי לאופטיקה דורון, קניתי לילדה 2 זוגות משקפיים במקומות אחרים, והילדה זרקה אותם מהעיניים אחרי 2 דקות ולא הסכימה לשים. באופטיקה דורון התאימו לה משקפיים, והילדה לא מורידה אותם מהעיניים. תודה רבה רבה!

בגלל המקצועיות

כבר מזמן לא גרה בפתח תקווה, אבל עדיין מגיעה רק אל דורון בשביל המשקפיים שלי, בגלל המקצועיות , האמינות, ומעל הכל- השירות המדהים!

מקצוען שניתן להפקיד את הראייה אצלו בביטחון מלא!!!

באופן אישי דורון המליץ לי על שני זוגות עקב אופי עבודתי. התלבטתי קשות לבסוף לקחתי את שני הזוגות (עם עדשות צייס) ומייד שהרכבתי אותם הרגשתי בהבדל עצום , וזה רק חצי מהשבח, כשהגעתי למשרד והרכבתי את הזוג למשרד ההבדל הוא עצום , אני עובד 12 שעות ביום והעיניים לא מתעייפות בדיוק כפי שדורון אמר שיקרה

אתם נפלאים ועשיתם שינוי גדול בחיים שלי

קניתי אצלם משקפיים חדשים ואני ממליץ עליהם בחום. תודה לדורון ולצוות. אנשים אולי מתרגלים לראייה פחות ממושלמת, ורק אחרי שעושים שינוי, מבינים עד כמה זה חשוב ביומיום. זה מה שקרה לי.

אני לקוחה קבועה כבר 26 שנה

הגעתי לאופטיקה ביום רביעי בערב, צריכה דחוף משקפי שמש אופטיות. כמה דחוף? יום ראשון בבוקר טסה ל3 שבועות, את משקפי השמש צריכה ליום שישי. הזמנתי, למרות שלא היה ברור שיהיו עדשות בזמן (בכ״ז מספר גבוה, צילינדר, שמש). הצוות עשה שמיניות באוויר כדי לקבל עדשות תוך יום ואז שמיניות באוויר כדי שיהיו לי משקפי שמש בזמן לטיסה.

השוואה בין עדשות מולטיפוקל גרמניות ZEISS

עדשות המולטיפוקל צייס הן עדשות מצוינות, וההבדלים ביניהם הם ברמת הדיוק של העדשות ומידת ההתאמה שלהן למרכיב המשקפיים. כמו בכל עדשות מולטיפוקל, גם העדשות של צייס דורשות תקופת הסתגלות. אבל חשוב לזכור שככל שהעדשות יותר מותאמות למי שמרכיב אותן, כך ההסתגלות קלה יותר.

לפניכם טבלה מסכמת שמשווה בין סוגי עדשות מולטיפוקל גרמניות ZEISS לפי הטכנולוגיות שכל עדשה מכילה:

ציפוי DuraVision Platinum

כל עדשות המולטיפוקל של צייס גרמניה מגיעות עם ציפוי DuraVision Platinum. ציפוי העדשות המתקדם של ZEISS מורכב מתשע שכבות דקות וצפופות שמוצמדות אחת לשנייה בקשר יוני. הציפוי מחזק את העדשה ומעניק לה תכונות כמו עמידות ודחיית אבק, יחד עם חיזוק יכולות ביטול ההחזרים (אנטי-ריפלקס) של העדשות. בזכות הציפוי, קל מאוד לנקות את העדשות של ZEISS.

עדשות עם ציפוי DuraVision Platinum עמידות לשריטות פי 3 מהציפויים הקודמים של ZEISS, בעלות שכבה אנטי-סטטית שמונעת הצטברות אבק ולכלוך על העדשות ובעלות שכבה הדוחה שומנים ומים. כמובן שגם בראייה עצמה מרגישים את ההבדל, עם פחות החזרים והשתקפויות יחסית לציפויים אחרים וראייה חדה וצלולה יותר.

ציפוי Zeiss DuraVision Platinum

עדשות מולטיפוקל מיוחדות מבית ZEISS

מעבר לסדרת עדשות ה-Precision, צייס פיתחה שני סוגי עדשות שמיועדים לשימושים ספציפיים:

עדשות ZEISS DriveSafe

עדשות שמותאמות במיוחד לנהגים. בגרסה הפרוגרסיבית שלהן (מולטיפוקל) נמצא עיצוב ייחודי שמקל על המיקוד מחדש בעת הסטת המבט מהכביש ללוח המחוונים. המעבר הנוח בין שני המוקדים מתאפשר בזכות אזור ביניים שגדול ב-43% ואזור מרחק שגדול ב-14% בהשוואה לעדשות מולטיפוקל אחרות מבית צייס. כמו כן, העדשות מכילות את ציפוי ZEISS DuraVision® DriveSafe, שמפחית באופן ניכר את ההחזרים בזמן נהיגה בלילה.

למידע נוסף על עדשות ZEISS DriveSafe >>

עדשות DriveSafe - מיוחדות לנהיגה
מיוחדות לנהיגה

עדשות ZEISS EnergizeMe

משקפי מולטיפוקל צייס שמיועדות למרכיבי עדשות מגע. העדשות בנויות באופן שמרענן את העיניים העייפות אחרי יום ארוך של הרכבת עדשות מגע. העדשות עוזרות להרגיע עיניים עייפות, מונעות מתח נוסף בעיניים ומעניקות ראייה חדה וברורה. העדשות קיימות הן בגרסה חד-מוקדית והן בגרסה רב-מוקדית (מולטיפוקל).

למידע נוסף על עדשות ZEISS EnergizeMe >>

עדשות משקפיים ZEISS EnergizeMe

דורון ברויטמן

דורון ברויטמן

הבעלים והאופטומטריסט הראשי של אופטיקה דורון. מזה 30 שנים אני לומד וחוקר את תחום האופטומטריה ומתעסק במקרים מיוחדים, כדי לסייע לכם לראות מצוין ולהרגיש בבית.

רואים מצוין,
מרגישים בבית

אנחנו רוצים להזמין אותך להתרשם מאיתנו

לתיאום בדיקת ראייה באופטיקה דורון פתח תקווה:

שימו לב: שעות הפעילות שלנו השתנו. ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

לקוחות יקרים,

נערכנו על מנת לאפשר לכם ליהנות מהשירות שלנו באופן בטוח, עם אמצעי המיגון הנדרשים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

דילוג לתוכן