חיפוש

הטבות לחברי כללית

ממשו אצלנו את זכאותכם!

חנות אופטיקה בהסדר עם כללית

חברים בקופת החולים כללית? נפלא! אנו חברים ברשת "כללית אופטיק" וניתן לממש אצלנו את הזכאויות לחברי קופת החולים "כללית".

לילדים אין כל צורך בהפניה מרופא או כל מסמך אחר, וגם לא צריך לדרוש החזר כספי על הרכישה מקופת החולים – רק להגיע ל"אופטיקה דורון" בפתח תקווה עם הכרטיס המגנטי, לעבור בדיקת ראייה מקצועית ורכישת המשקפיים תתבצע בקלות ישירות מולנו.

תוכלו כמובן לקרוא באופן מפורט על ההטבות של חברי "שירותי בריאות כללית" למשקפיים בהנחה חסרת תקדים באתר קופת החולים, אך לפניכם תמצות הטבות כללית אופטיק שלהן אתם זכאים:

משקפיים לילדים | משקפי ראייה לילדים

משקפי ראייה חינם לחברי כללית פלטינום

מגיל 8 ועד 18

משקפי ראייה חינם לילדים מגיל 8 עד גיל 18 (יום לפני יום הולדת 18) בעלי ביטוח "כללית מושלם פלטינום". בשווי של עד 600 ש"ח. הטבה זאת ניתנת פעם אחת בשנה קלנדרית ומתחדשת מדי ינואר.
לפרטים נוספים לחצו כאן.

עד גיל 7

לצערנו, רשת כללית אופטיק בחרה להסדיר את הזכאות למשקפיים לילדים עד גיל 7 עם רשימה מצומצמת של ספקים, ולכן לא ניתן לממש אצלנו את השתתפות קופת החולים כללית למשקפיים לילדים עד גיל 7.
יחד עם זאת, ניתן לרכוש אצלנו משקפיים לילדים עד גיל 7 במחיר אטרקטיבי.

אולי יעניין אותך גם – עדשות להאטת העלייה במספר במשקפיים.

הטבה בסך 600 ש"ח לרכישת עדשות מגע לחברי כללית פלטינום

הילדים אינם מעוניינים במשקפיים? אפשר להמיר את הזכאות השנתית למשקפי ראייה חינם בהטבה לרכישת עסקה שנתית של עדשות מגע. קופת החולים כללית תשתתף ב-600 ש"ח מתוך סכום העסקה. הטבה זאת ניתנת פעם אחת בשנה קלנדרית ומתחדשת מדי ינואר. ההטבה תקפה עד גיל 18.
לפרטים נוספים לחצו כאן.

אולי יעניין אותך גם – עדשות מגע לילדים לעצירת קוצר ראייה.

עדשות לחולי קרטוקונוס

עמיתי כללית מושלם מעל גיל 18 החולים בקרטוקונוס, זכאים להחזר כספי בגין רכישת עדשות לקרטוקונוס. ההטבה דורשת תביעת החזר כספי מקופת החולים "כללית". לפרטים נוספים לחצו כאן.

זקוקים לבדיקת ראייה?

בדיקות הראייה אצלנו נערכות בתיאום תור מראש

מחכה לך הטבה!

אנו עומדים בדרישות המחמירות של קופות החולים, ומציעים הטבות ייחודיות לחברי מכבי, כללית ומאוחדת.

לחצו לקבלת פרטים נוספים:

אופטיקה דורון - אופטומטריסט כללית בפתח תקווה

מוזמנים להגיע אל המכון שלנו, "אופטיקה דורון – רואים מצוין, מרגישים בבית":

כתובתנו היא אחד העם 63, פתח תקווה (לחצו למפה).

לפרטים ולמידע נוסף ניתן גם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9343817 או 03-9042507.

כתובתנו היא אחד העם 63, פתח תקווה (לחצו לניווט ב-WAZE).

לפרטים ולמידע נוסף ניתן גם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9343817 או 03-9042507.

שימו לב כי נדרשת תקופת המתנה בת שלושה חודשים מיום ההצטרפות לתכנית הביטוח על מנת לממש את ההטבה (כמפורט באתר קופת החולים).

ט.ל.ח. המידע בעמוד זה מתבסס על ההטבות כפי שפורסמו באתר קופת החולים, אשר עשוי להתעדכן מעת לעת, ועל כן מומלץ לבדוק את פרטי הזכאות באתר קופת החולים.

אופטיקה דורון חברה ברשתות "מכבי ממבט ראשון", "כללית אופטיק" ו"מאוחדת אופטיקה", ומעניקה הטבות נוספות מעבר למשקפיים חינם לילדי כללית, עליהן תוכלו לקרוא כאן.

מעל 35 שנות מקצועיות אמינות חדשנות הגינות משפחתיות

אופטיקה דורון

משקפיים לילדים כללית פלטינום

מבוטחי כללית פלטינום עד גיל 18 זכאים להטבה מצוינת שמתחדשת מדי שנה. בכל ינואר תקבלו משקפיים חינם לילדים כללית פלטינום. אם חיפשתם אופטיקה שעובדת עם כללית, הגעתם למקום הנכון. אופטיקה דורון חברה ב"כללית אופטיק", כך שאתם יכולים לממש את זכאותכם מקופת החולים אצלנו. תוכלו לקרוא בקישור הבא עוד מידע על משקפיים לילדים ועל משקפי מותגים לילדים.

אנו מבצעים את השירות כולו במקום אחד: בדיקות ראייה בחדרי הבדיקה החדשניים שלנו, בחירת מסגרת משקפיים מהתצוגה הענקית שלנו, ביצוע החיתוך של העדשות למשקפיים במעבדה המתקדמת שלנו – וכמובן גם שירות תיקונים ככל שנדרש. מוזמנים להגיע לבדיקת ראייה מקיפה והתאמת משקפיים. מעל 30 שנות מקצועיות!

אופטיקה דורון
אחד העם 63, פתח תקווה

לפרטים נוספים

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם