חברים בקופת החולים מאוחדת? נפלא! אנו חברים ברשת "מאוחדת אופטיקה" וניתן לממש אצלנו את הזכאות להנחה משמעותית ברכישת משקפיים.

אין כל צורך בהפניה מרופא או כל מסמך אחר, וגם לא צריך לדרוש החזר כספי על הרכישה מקופת החולים – רק להגיע ל"אופטיקה דורון" בפתח תקווה עם הכרטיס המגנטי, לעבור בדיקת ראייה מקיפה ומקצועית ורכישת המשקפיים תתבצע בקלות ישירות מולנו.

תוכלו כמובן לקרוא באופן מפורט על ההטבות של חברי מאוחדת למשקפיים בהנחה חסרת תקדים באתר קופת החולים, אך לפניכם תמצות ההטבות שלהן אתם זכאים:

 

השתתפות עצמית של 10%

ילדים ונוער עד גיל 18 יהיו זכאים לרכוש פעם בשנה משקפי ראייה שמחירם עד 700 ש"ח בהשתתפות עצמית של 10%. כאשר מחיר המשקפיים עולה על 700 ש"ח, ישלם המבוטח את ההפרש בתוספת 70 ש"ח.
הטבה זאת ניתנת פעם אחת בשנה קלנדרית ומתחדשת מדי ינואר. לפרטים נוספים לחצו כאן.

מידע על משקפיים לילדים קטנים >>

מבוגרים מעל גיל 70 יהיו זכאים לרכוש פעם בשנתיים משקפיים מולטיפוקליים או ביפוקליים בעלות של 1200 ש"ח ובהשתתפות עצמית של עד 10%. כאשר מחיר המשקפיים עולה על 1200 ש"ח, ישלם המבוטח את ההפרש בתוספת 120 ש"ח.
לחלופין, זכאות לרכוש פעם בשנתיים משקפי ראייה שמחירם עד 700 ש"ח בהשתתפות עצמית של 10%. כאשר מחיר המשקפיים עולה על 700 ש"ח, ישלם המבוטח את ההפרש בתוספת 70 ש"ח.
הטבה זאת ניתנת פעם אחת בשנה קלנדרית ומתחדשת מדי ינואר. לפרטים נוספים לחצו כאן.

משקפיים לילדים