הטבות לחברי מאוחדת

ממשו אצלנו את זכאותכם!

חנות אופטיקה בהסדר עם מאוחדת

חברים בקופת החולים מאוחדת? נפלא! אנו חברים ברשת "מאוחדת אופטיקה" וניתן לממש אצלנו את הזכאות להנחה משמעותית ברכישת משקפיים.

אין כל צורך בהפניה מרופא או כל מסמך אחר, וגם לא צריך לדרוש החזר כספי על הרכישה מקופת החולים – רק להגיע ל"אופטיקה דורון" בפתח תקווה עם הכרטיס המגנטי, לעבור בדיקת ראייה מקיפה ומקצועית ורכישת המשקפיים תתבצע בקלות ישירות מולנו.

תוכלו כמובן לקרוא באופן מפורט על ההטבות של חברי מאוחדת למשקפיים בהנחה חסרת תקדים באתר קופת החולים, אך לפניכם תמצות ההטבות שלהן אתם זכאים:

משקפיים לילדים | משקפי ראייה לילדים

הטבת מאוחדת שיא משקפיים – השתתפות עצמית של 10%

ילדים ונוער עד גיל 18 יהיו זכאים לרכוש פעם בשנה משקפי ראייה שמחירם עד 700 ש"ח בהשתתפות עצמית של 10%. כאשר מחיר המשקפיים עולה על 700 ש"ח, ישלם המבוטח את ההפרש בתוספת 70 ש"ח.
הטבה זאת ניתנת פעם אחת בשנה קלנדרית ומתחדשת מדי ינואר. לפרטים נוספים לחצו כאן.

מידע על משקפיים לילדים קטנים >>

מבוגרים מעל גיל 70 יהיו זכאים לרכוש פעם בשנתיים משקפיים מולטיפוקליים או ביפוקליים בעלות של 1200 ש"ח ובהשתתפות עצמית של עד 10%. כאשר מחיר המשקפיים עולה על 1200 ש"ח, ישלם המבוטח את ההפרש בתוספת 120 ש"ח.
לחלופין, זכאות לרכוש פעם בשנתיים משקפי ראייה שמחירם עד 700 ש"ח בהשתתפות עצמית של 10%. כאשר מחיר המשקפיים עולה על 700 ש"ח, ישלם המבוטח את ההפרש בתוספת 70 ש"ח.
לפרטים נוספים לחצו כאן.

חברי מאוחדת - שימו לב:

יש להביא עמכם את הכרטיס המגנטי למען מימוש ההטבה!

מחכה לך הטבה!

אנו עומדים בדרישות המחמירות של קופות החולים, ומציעים הטבות ייחודיות לחברי מכבי, כללית ומאוחדת.

לחצו לקבלת פרטים נוספים:

אופטיקה דורון - אופטומטריסט מאוחדת בפתח תקווה

מוזמנים להגיע אל המכון שלנו, "אופטיקה דורון – רואים מצוין, מרגישים בבית":

כתובתנו היא אחד העם 63, פתח תקווה (לחצו למפה).

לפרטים ולמידע נוסף ניתן גם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9343817 או 03-9042507.

כתובתנו היא אחד העם 63, פתח תקווה (לחצו לניווט ב-WAZE).

לפרטים ולמידע נוסף ניתן גם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9343817 או 03-9042507.

שימו לב כי נדרשת תקופת המתנה של 6 חודשים מיום ההצטרפות לתכנית הביטוח על מנת לממש את ההטבה ("תקופת אכשרה").

ט.ל.ח. המידע בעמוד זה מתבסס על ההטבות כפי שפורסמו באתר קופת החולים, אשר עשוי להתעדכן מעת לעת, ועל כן מומלץ לבדוק את פרטי הזכאות באתר קופת החולים.

אופטיקה דורון חברה ברשתות "מכבי ממבט ראשון", "כללית אופטיק" ו"מאוחדת אופטיקה", ומעניקה הטבות נוספות מעבר להטבות לחברי מאוחדת, עליהן תוכלו לקרוא כאן.

מעל 30 שנות

אופטיקה דורון

הטבות לחברי מאוחדת באופטיקה דורון

אם חיפשתם אופטומטריסט שעובד עם קופת החולים מאוחדת – הגעתם למקום הנכון. אופטיקה דורון חברה ברשת "מאוחדת אופטיקה". האופטומטריסטים שלנו עומדים בדרישות של קופת החולים ובעלי ותק וניסיון בהתאמת משקפיים. חברי מאוחדת שיא זכאים למשקפיים בהשתתפות קופת החולים. את הטבות מאוחדת משקפיים ניתן לממש אצלנו. רק צריך להביא את הכרטיס המגנטי, אנחנו כבר נעשה את השאר. תוכלו לראות בלחיצה כאן הצצה לקולקציית משקפי הילדים שלנו והמותגים השונים. בואו אלינו לבדיקת ראייה מקצועית ומקיפה, התאמת משקפיים וניצול זכאות של מאוחדת אופטיקה.

אנו מבצעים את השירות כולו במקום אחד: בדיקות ראייה בחדרי הבדיקה החדשניים שלנו, בחירת מסגרת משקפיים מהתצוגה הענקית שלנו, ביצוע החיתוך של העדשות למשקפיים במעבדה המתקדמת שלנו – וכמובן גם שירות תיקונים ככל שנדרש. מוזמנים להגיע לבדיקת ראייה מקיפה והתאמת משקפיים. מעל 30 שנות מקצועיות!

רואים מצוין,
מרגישים בבית

אנחנו רוצים להזמין אותך להתרשם מאיתנו

לתיאום בדיקת ראייה באופטיקה דורון פתח תקווה:

שימו לב: שעות הפעילות שלנו השתנו. ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

לקוחות יקרים,

החנות פתוחה בתקופת הסגר בהתאם להנחיות.
ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.
דילוג לתוכן