עדשות מגע

להיות עם ולהרגיש בלי.

למה לבחור בעדשות מגע?

עדשות מגע משדרגות את איך שאתם רואים ונראים.

מעבר לכך שהן מעניקות פתרון אופטי לבעיות ראייה בלי שבכלל רואים אותן, עדשות מגע בעלות יתרונות רבים.

לעומת משקפי ראייה, עדשות מגע אינן מתמלאות באדים ולא נרטבות בגשם, ולכן השימוש בהן נוח בכל חודשי השנה. הן נהדרות לפעילות ספורטיבית, שכן אפשר לרוץ ולשחק איתן בלי חשש שיפלו או יישברו. כמו כן, הן זזות יחד עם העין, וכך מקנות שדה ראייה מלא וממוקד בכל הכיוונים לעומת משקפיים, שכידוע, בהם העדשה מוגבלת על ידי המסגרת.

כל היתרונות של עדשות המגע

נוחות נפלאה

בלי מסגרת שנופלת, עדשות שמתלכלכות וכובד משקל על הפנים

מראה טבעי

להיראות כמו שהטבע ברא אותנו, לראות כמו שאפשר רק עם עדשות

מצוינות לספורט

אפשר לצאת לאימון, להיפרד מהחשש שהמשקפיים יפלו ועדיין לראות מצוין

בלי אדים וטיפות

עדשות המגע לא מושפעות ממזג האוויר ומעניקות ראייה צלולה כל הזמן

התאמת עדשות מקצועית באופטיקה דורון

כיום עדשות המגע מתאימות כמעט לכל סוגי ליקויי הראייה: קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמטיזם (תיקון באמצעות עדשות טוריות – עדשות עם צילינדר), פרסביופיה (תיקון באמצעות עדשות מולטיפוקליות) וגם לטיפול בקרטוקונוס.

באופטיקה דורון מבוצעות בדיקות מיפוי קרנית על מנת לאבחן ולהתאים באופן המדויק ביותר עדשות מגע מכל הסוגים.

במכון קיים מלאי מגוון של עדשות יומיות וחודשיות, ממבחר של חברות מהמובילות בעולם.

תהליך ההתאמה כולל בדיקת ראיה ובדיקה מיוחדת להתאמת עדשות המגע, וכן בדיקה עם העדשות בעיניים על מנת לוודא התאמה מושלמת וראייה מיטבית של הלקוח באמצעות העדשות.

כמו כן, הלקוח עובר בחנות הדרכה אישית להרכבת עדשות המגע והסרתן, ומקבל הסבר מקיף על אופן הטיפול בהן.

הרכבת עדשות מגע

הרכבת עדשות מגע

איך עושים את זה בלי לפגוע בעין?

דורון מצא פתרון מושלם

לפני כ-5 שנים עברתי היפרדות רשתית ומאז לא הצלחתי להגיע למשקפי מולטיפוקל שאוכל לראות איתם נקי וברור. לאחר בדיקה מקצועית, דורון מצא לי פתרון ואמר שכן אוכל לראות בעין הבעייתית. סוף סוף אני רואה מעולה, 5 שנים לא ראיתי כך.

מגיל שלושה חודשים (!) אני מחפשת משקפיים לבת שלי

סוף סוף!!! אחרי שנה, שלוש חנויות אופטיקה וארבעה זוגות משקפיים – מצאתי את המקום המושלם. מקצועיות, שירות, איכות ואכפתיות אמיתית!!

 

כל פעם שאני נצרכת לשרותכם אני פוגשת צוות שמתנהג כמשפחה

הרבה מאד שנים כמעט מתחילת דרכם אני ובני משפחתי נוהגים לטפל בבעיית הראייה והזמנות משקפיים במכונכם. תמיד תמיד כל כך אדיבים קשובים ונותנים שרות מכל הלב. לא מתפלאה שהמכון מלא לקוחות שרוצה את המקצועיות שאתם מספקים.

ממליץ בחום רב!

שירות פשוט נהדר, אמינות ברמה גבוה, ושפע של משקפיים.

חבר שלי ראה שהוא צריך להתחתן איתי

אחרי עשר שנים באופטיקה, לא הפסקתי להנות משירותיות ומקצועיות שלא פגשתי באף מקום אחר :) החכמתי להביא גם את חבר שלי שסוף סוף קיבל משקפיים מותאמות בצורה מדוייקת ו… ראה שהוא צריך להתחתן איתי ;) מומלץ מומלץ!!!

אין ספק שזה המקום לכל המשפחה

כשבועיים התלבטתי על מסגרת. ודאגו עבורי למגוון של מסגרות והכל בחיוך וסובלנות העיקר שאהיה שלמה עם הבחירה. מיותר לציין שקיבלתי המון מחמאות ואני רואה מעולה הודות לעדשות האיכותיות הנמכרות בחנות ( והמספר שלי גבוה ) זו הפעם הראשונה שביקרתי בחנות. תודה לך דורון על הבדיקה המקצועית ולכל הצוות על השרות.

שאלות נפוצות בנושא עדשות מגע

ברמת העיקרון – כל אחד. עם זאת, יש לעבור בדיקת התאמה מקיפה על ידי אופטומטריסט מוסמך, כדי לוודא שאכן אפשר להרכיב עדשות מגע ומאיזה סוג. כחלק מהבדיקה, מבצעים צילום טופוגרפי של הקרנית (נקרא גם מיפוי קרנית). מתוצאות המיפוי ניתן לאבחן מחלות עיניים שונות שמעוותות את הקרנית, ולדעת האם יש מניעה לשימוש בעדשות מגע.

חשוב לבצע בדיקה תקופתית עם עדשות המגע כדי שהאופטומטריסט יוודא שהשימוש בהן נעשה כראוי, כדי למנוע מחלות וזיהומים בעיניים. רכישה של עדשות מגע והרכבתן ללא ביקורת של גורם מקצוע עשויה להיות מסוכנת לבריאות העין.

עדשות המגע הן גורם זר וחוסם בעין. אם ישנים עם עדשות מגע בעיניים, חלבונים וחיידקים מצטברים בין העדשה לעין וגורמים להפרשות וזיהומים קשים. כדי למנוע נזק לעיניים ולראייה, יש להסיר אותן לפני השינה – גם אם זה רק שנ"צ קצר.

חד משמעית לא. כניסה למים עם עדשות מגע היא מסוכנת. מעבר לכך שהן עשויות ליפול מהעין בגלל התזות המים, הן מוקד מושך לחיידקים ומזהמים, וכן לחומרים כימיים (כמו כלור) שנכלאים בעדשה.

לים ולבריכה אפשר ללכת עם משקפת שחייה אופטית – עם מספר.

לכל סוג של עדשות יש זמן שימוש מוגדר – יום, שבועיים, חודש או זמן ארוך יותר בעדשות בייצור אישי. אסור להשתמש בעדשות מעבר לזמן הנקוב. לכן מומלץ לכתוב את תאריך תחילת השימוש בהן, ולהשליך אותן בזמן.

כמו כן, מומלץ להמעיט בזמן הרכבת עדשות המגע במהלך היום, כדי לתת לעיניים מנוחה. לכן חשוב להחזיק בזוג משקפיים בנוסף לעדשות המגע, גם אם מרכיבים אותן באופן קבוע.

אין סוג אחד שהוא הטוב ביותר. השאלה הנכונה היא אילו עדשות מתאימות לעיניים שלך. יש הרבה משתנים שעשויים להשפיע על התאמת העדשות לעיניים, כמו קימור העדשות והמנח שלהן על העין, למשל.

הדורות החדשים של העדשות נוחים יותר מאי פעם, ובבדיקת של גורם מקצועי ניתן להתאים את סוג העדשות הטוב ביותר עבורך.

רואים מצוין,
מרגישים בבית

אנחנו רוצים להזמין אותך להתרשם מאיתנו

לתיאום בדיקת ראייה באופטיקה דורון פתח תקווה:

שימו לב: שעות הפעילות שלנו השתנו. ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

לקוחות יקרים,

החנות פתוחה בתקופת הסגר בהתאם להנחיות.
ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.
דילוג לתוכן