עדשות מגע

להיות עם ולהרגיש בלי.

למה לבחור בעדשות מגע?

עדשות מגע משדרגות את איך שאתם רואים ונראים.

מעבר לכך שהן מעניקות פתרון אופטי לבעיות ראייה בלי שבכלל רואים אותן, עדשות מגע בעלות יתרונות רבים.

לעומת משקפי ראייה, עדשות מגע אינן מתמלאות באדים ולא נרטבות בגשם, ולכן השימוש בהן נוח בכל חודשי השנה. הן נהדרות לפעילות ספורטיבית, שכן אפשר לרוץ ולשחק איתן בלי חשש שיפלו או יישברו. כמו כן, הן זזות יחד עם העין, וכך מקנות שדה ראייה מלא וממוקד בכל הכיוונים לעומת משקפיים, שכידוע, בהם העדשה מוגבלת על ידי המסגרת.

כל היתרונות של עדשות המגע

נוחות נפלאה

בלי מסגרת שנופלת, עדשות שמתלכלכות וכובד משקל על הפנים

מראה טבעי

להיראות כמו שהטבע ברא אותנו, לראות כמו שאפשר רק עם עדשות

מצוינות לספורט

אפשר לצאת לאימון, להיפרד מהחשש שהמשקפיים יפלו ועדיין לראות מצוין

בלי אדים וטיפות

עדשות המגע לא מושפעות ממזג האוויר ומעניקות ראייה צלולה כל הזמן

התאמת עדשות מקצועית באופטיקה דורון

כיום עדשות המגע מתאימות כמעט לכל סוגי ליקויי הראייה: קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמטיזם (תיקון באמצעות עדשות טוריות – עדשות עם צילינדר), פרסביופיה (תיקון באמצעות עדשות מולטיפוקליות) וגם לטיפול בקרטוקונוס.

באופטיקה דורון מבוצעות בדיקות מיפוי קרנית על מנת לאבחן ולהתאים באופן המדויק ביותר עדשות מגע מכל הסוגים.

במכון קיים מלאי מגוון של עדשות יומיות וחודשיות, ממבחר של חברות מהמובילות בעולם.

תהליך ההתאמה כולל בדיקת ראיה ובדיקה מיוחדת להתאמת עדשות המגע, וכן בדיקה עם העדשות בעיניים על מנת לוודא התאמה מושלמת וראייה מיטבית של הלקוח באמצעות העדשות.

כמו כן, הלקוח עובר בחנות הדרכה אישית להרכבת עדשות המגע והסרתן, ומקבל הסבר מקיף על אופן הטיפול בהן.

הרכבת עדשות מגע

הרכבת עדשות מגע

איך עושים את זה בלי לפגוע בעין?

תודה רבה רבה על האיכות ועל השירות שלכם!

אני אתכם כבר מעל 4 שנים, אתמול חידשתם לי עדשות במשקפיים של מחשב, פשוט נולדתי מחדש! עובדת הרבה עם קבצי אקסל, ואיך שהוא עם קורונה פספסתי לטפל בתחושות קשות, שתמיד היו באים לאחר זמן קצר של עבודה מול המסך. ועכשיו פשוט – תענוג.

כל פעם שאני נצרכת לשרותכם אני פוגשת צוות שמתנהג כמשפחה

הרבה מאד שנים כמעט מתחילת דרכם אני ובני משפחתי נוהגים לטפל בבעיית הראייה והזמנות משקפיים במכונכם. תמיד תמיד כל כך אדיבים קשובים ונותנים שרות מכל הלב. לא מתפלאה שהמכון מלא לקוחות שרוצה את המקצועיות שאתם מספקים.

ביררתי היכן יש מקום הכי מקצועי ואמין… לא מעט המליצו לי על אופטיקה דורון

צוות העובדים היה המקצועי שירותי ואדיב להפליא. בבדיקת הראיה עצמה מיד הבנתי שאני בידיים של מומחה. התהליך היה יסודי מקיף ומקצועי. קיבלתי חוויית שירות יוצאת מגדר הרגיל, לא מובנת מאליה, עם רגישות איכפתיות ונתינה עד הסוף לשביעות רצון הלקוח !

אני לקוח של אופטיקה דורון כבר 20 שנים, מאז שהייתי ילד

השבוע רכשתי זוג משקפיים חדש באופטיקה דורון, וכמו תמיד קיבלתי שירות מצוין ומקצועי לא רק מדורון אלא מכל הצוות.

אתם נפלאים ועשיתם שינוי גדול בחיים שלי

קניתי אצלם משקפיים חדשים ואני ממליץ עליהם בחום. תודה לדורון ולצוות. אנשים אולי מתרגלים לראייה פחות ממושלמת, ורק אחרי שעושים שינוי, מבינים עד כמה זה חשוב ביומיום. זה מה שקרה לי.

לאחר בדיקת עיניים אצל הרופאה ובעקבות המלצות שונות, הגעתי לראשונה להיבדק באופטיקה דורון

כבר בכניסה למקום יש אווירה נעימה, ביתית ומזמינה. קיבלתי שירות מהיר ויחס אדיב מאוד מאישה נחמדה בשם איריס, אשר עזרה לי בסבלנות רבה למדוד לפחות איזה 20 זוגות של משקפיים וקיבלתי הסבר מעמיק לגבי העדשות שאני צריך להזמין. כמובן שבנוגע למחירים אין מה לדבר- המחירים הגיוניים וטובים מאוד. חווית קניה נהדרת.

שאלות נפוצות בנושא עדשות מגע

ברמת העיקרון – כל אחד. עם זאת, יש לעבור בדיקת התאמה מקיפה על ידי אופטומטריסט מוסמך, כדי לוודא שאכן אפשר להרכיב עדשות מגע ומאיזה סוג. כחלק מהבדיקה, מבצעים צילום טופוגרפי של הקרנית (נקרא גם מיפוי קרנית). מתוצאות המיפוי ניתן לאבחן מחלות עיניים שונות שמעוותות את הקרנית, ולדעת האם יש מניעה לשימוש בעדשות מגע.

חשוב לבצע בדיקה תקופתית עם עדשות המגע כדי שהאופטומטריסט יוודא שהשימוש בהן נעשה כראוי, כדי למנוע מחלות וזיהומים בעיניים. רכישה של עדשות מגע והרכבתן ללא ביקורת של גורם מקצוע עשויה להיות מסוכנת לבריאות העין.

עדשות המגע הן גורם זר וחוסם בעין. אם ישנים עם עדשות מגע בעיניים, חלבונים וחיידקים מצטברים בין העדשה לעין וגורמים להפרשות וזיהומים קשים. כדי למנוע נזק לעיניים ולראייה, יש להסיר אותן לפני השינה – גם אם זה רק שנ"צ קצר.

חד משמעית לא. כניסה למים עם עדשות מגע היא מסוכנת. מעבר לכך שהן עשויות ליפול מהעין בגלל התזות המים, הן מוקד מושך לחיידקים ומזהמים, וכן לחומרים כימיים (כמו כלור) שנכלאים בעדשה.

לים ולבריכה אפשר ללכת עם משקפת שחייה אופטית – עם מספר.

לכל סוג של עדשות יש זמן שימוש מוגדר – יום, שבועיים, חודש או זמן ארוך יותר בעדשות בייצור אישי. אסור להשתמש בעדשות מעבר לזמן הנקוב. לכן מומלץ לכתוב את תאריך תחילת השימוש בהן, ולהשליך אותן בזמן.

כמו כן, מומלץ להמעיט בזמן הרכבת עדשות המגע במהלך היום, כדי לתת לעיניים מנוחה. לכן חשוב להחזיק בזוג משקפיים בנוסף לעדשות המגע, גם אם מרכיבים אותן באופן קבוע.

אין סוג אחד שהוא הטוב ביותר. השאלה הנכונה היא אילו עדשות מתאימות לעיניים שלך. יש הרבה משתנים שעשויים להשפיע על התאמת העדשות לעיניים, כמו קימור העדשות והמנח שלהן על העין, למשל.

הדורות החדשים של העדשות נוחים יותר מאי פעם, ובבדיקת של גורם מקצועי ניתן להתאים את סוג העדשות הטוב ביותר עבורך.

אופטיקה דורון
אחד העם 63, פתח תקווה

רואים מצוין,
מרגישים בבית

לפרטים נוספים

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצה להגיע אלינו?

נא לבחור את השירות המבוקש...
בדיקת ראייה

לאחר הבדיקה תוכלו להזמין משקפיים או עדשות מגע

הזמנת משקפיים ללא בדיקה

למי שיש מרשם למשקפיים מרופא עיניים / אורתופטיסט

שירותי מעבדה

תיקונים וכיוונונים