חיפוש

אודות

מי אנחנו?

אודות - אופטיקה דורון

אופטיקה דורון ממוקמת בלב ליבה של פתח תקווה. בבית פרטי בין עצי הפרי וציוצי הציפורים, מתחבא לו מכון אופטומטריה שנוסד עוד ב-1986, בבעלותו של האופטומטריסט דורון ברויטמן.

אופטיקה דורון נמצאת ברחוב אחד העם 63 בפתח תקווה, עם חניה בחצר ונגישות מלאה לבעלי מוגבלויות.

בשנת 2012 עבר המכון מתיחת פנים וכיום הוא כולל שני חדרי בדיקות מאובזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום בדיקות הראיה וצוות אופטומטריסטים מוסמכים בעלי רישיון ממשרד הבריאות בלבד, כולם בעלי ותק וניסיון בבדיקות ראיה ומציאת פתרונות מתקדמים. כמו כן, בחנות צוות מוכרות אדיבות ומעבדה מתקדמת לחיתוך עדשות ולתיקונים עם המכשור החדשני בעולם.

בראש הצוות של אופטיקה דורון עומד דורון ברויטמן, אופטומטריסט בעל 30 שנות ניסיון, מומחה להתאמת משקפיים, מולטיפוקל ועדשות מגע רכות וקשות. דורון שם לעצמו דגש בפתרון מקרים מיוחדים של מחלות קרנית כמו קרטוקונוס ועל כן יבצע התאמה אישית לכל לקוח, הכוללת בדיקה מקיפה של העין ותהליך התאמת עדשות מגע רכות או קשות.

באופטיקה דורון מתבצעות בדיקות ראיה שגרתיות להתאמת משקפיים, לילדים ולמבוגרים כאחד.
כמו כן, מתבצעות בדיקות עיוורון צבעים, תפקודי ראיה, בדיקות למשרד הרישוי, לצו ראשון והתאמות לשלל סוגי פתרונות הראיה. אנו מציעים גם בדיקות ותרגולי אורתופטיקה.

מעל 35 שנות מקצועיות אמינות חדשנות הגינות משפחתיות

אופטיקה דורון
דורון ברויטמן

דורון ברויטמן

את לימודי האופטומטריה סיימתי בשנת 1986. מיד לאחר מכן הקמתי את "אופטיקה דורון", שהחלה כחנות ביתית וקטנה, והפכה עם הזמן לשם דבר בתחום האופטומטריה בפתח תקווה וסביבתה.

תחום האופטומטריה מרתק אותי ואני לא מפסיק ללמוד ולחקור אותו. אני מתעדכן באופן תמידי בפתרונות החדשים ביותר בתחום האופטיקה, בטכנולוגיות החדשות שפותחו ובמחקרים שמתפרסמים. כל זאת, כדי לדעת להתאים באופן מיטבי פתרונות אופטומטריה מתקדמים, בהתאם לנסיבות ולצורכי הלקוחות.

בעשרים השנים האחרונות, אני לוקח חלק במרפאות חוץ בבתי חולים ומאבחן בעיות שונות אצל שלל אנשים בשלל תחומים, ובהם גם פזילה בקרב ילדים ובעיות קרנית. אנשים מתייעצים איתי לפני ניתוחים ולפני טיפולים שונים, כמו טיפולים לעצירת קרטוקונוס וניתוחים להסרת קטרקט, ואני מבצע מעקבים כדי לוודא שיקבלו פתרון הולם ומיטבי לבעיותיהם. את הניסיון הקליני הזה, שאין לכל אופטומטריסט, אני לוקח איתי ל"אופטיקה דורון", ובעזרתו אני יודע לאבחן בעיות ראיה חריגות ולהפנות לקוחות רבים לרופאים בעלי התמחות ספציפית.

הניסיון, הידע והוותק מסייעים לי לסייע לכם, לראות מצוין ולהרגיש בבית.

אופטיקה דורון
אחד העם 63, פתח תקווה

לפרטים נוספים

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם