משקפיים לילדים מסיליקון nanovista nano baby

משקפיים לילדים מסיליקון – יותר גמיש, יותר בטוח

ילדים הם שובבים! הם אוהבים לקפוץ, לרוץ, להתגלגל, להתנדנד – ומה לא בעצם? לכן ילדים צריכים משקפיים מיוחדים ועמידים. בגילאים קטנים, עדיף לבחור משקפיים לילדים קטנים מסיליקון. כיום יש מגוון של משקפיים בצורות שונות ובצבעים יפים במיוחד לילדים. אבל הדבר החשוב מכל – הם בטוחים יותר. את המשקפיים תוכלו למצוא אצלנו בחנות אופטיקה דורון.

משקפיים לילדים מסיליקון – הבטיחות במקום הראשון!

רוב מסגרות המשקפיים מיוצרות משילובים של מתכות ופלסטיק. חלקן מורכבות רק ממתכת, וחלקן מורכבות מפלסטיק עם מנגנון מתכתי. גם משקפיים לילדים מורכבים לעיתים מאותם חומרים, אבל לילדים קטנים במיוחד המסגרות האלה לא מתאימות, ויכולות להיות אפילו מסוכנות.

משקפיים לילדים מסיליקון מיוצרים תוך מחשבה על הבטיחות:

  • המסגרות מיוצרות מסיליקון היפואלרגני בטוח לילדים. המסגרות הן "BPA FREE", ללא החומר ביספנול A (פוליקרבונט) שחשוד בשיבוש פעילות הורמונלית אצל תינוקות ובתופעות נוספות. משרד הבריאות אפילו אוסר מפורשות על השימוש בחומר זה בבקבוקי תינוקות ובכוסות לתינוקות.
  • המסגרות אינן שבירות. הן עשויות מחומרים גמישים שיעמדו בשובבות של הילדים, ואין בהן חלקים מתכתיים.
  • למסגרות משקפיים לילדים מסיליקון יש רצועת הידוק מאחורי הראש. הרצועה רחבה ועשויה מבד רך מאוד. ניתן לכוון אותה כך שתתאים בדיוק לפנים של הילד, כדי שהמשקפיים לא יפלו בשל תנועות הראש.

מעבר לנושא הבטיחות, גם מבנה המשקפיים מותאם במיוחד לילדים. במשקפיים לילדים, עדשות המשקפיים חייבות להקיף את העין ולכסות את ארובת העין, כדי שלא יווצר מצב שהילד מסתכל מבעד למשקפיים. לכן פעמים רבות העדשות הן בצורת עיגול או אליפסה.

למידע נוסף:

משקפי nano baby לילדים ולפעוטות

סוגים של משקפיים לילדים מסיליקון

ישנן מספר חברות שמייצרות משקפיים לילדים מסיליקון, וההבדלים ניכרים בעיצוב ובחומרים. עם זאת, אין פשרות בהיבט הבטיחות, וכולם בטוחים לשימוש לילדים. מניסיוננו ארוך השנים, המשקפיים של החברות הבאות עמידים במיוחד:

משקפיים לפעוטות – Nano Baby

הרכב משקפיים סיליקוניים לפעוטות nano baby

הרכב משקפיים סיליקוניים לפעוטות nano baby

משקפי Nano Baby מבית Nanovista מיוצרים מהחומר הקל Siliflex, שמעניק להם עמידות איתנה. המסגרות מיוצרות באופן מודולרי: החלק המרכזי הוא החלק הקדמי של המסגרות, שבו מורכבות העדשות. לחלק הקדמי ניתן לחבר מוטות באמצעות מפרק גמיש שיכול להסתובב ב-360 מעלות. לחלופין, ניתן לחבר רצועה להידוק המשקפיים מאחורי הראש.

בשל המבנה המודולרי, ניתן לשלב צבעים במשקפי Nano Baby. למשל, החלק הקדמי יהיה בצבע אדום והמוטות או השרוך בצבע כחול. הצבעים של משקפי Nano Baby עזים ושמחים, אם כי יש גם מסגרות בצבעים עדינים יותר.

משקפיים לילדים מסיליקון nano baby

משקפיים לילדים מבית Miraflex

משקפי Miraflex מיוצרים מחומר גמיש במיוחד. המשקפיים בנויים כמקשה אחת – החלק הקדמי והמוטות הם חלק אחד שלא ניתן להפריד. בזכות החומר הגמיש, ניתן לכופף ולסובב את המשקפיים בלי שיישברו.

למוטות במשקפי Miraflex מחוברת רצועה גמישה להידוק המשקפיים לראש הילד, אותה ניתן להחליף בהתאם לגודל הנדרש. הרצועה מגיעה בצבע תואם לצבע המסגרת.

לחברת Miraflex ישנם דגמים של משקפיים לילדים וכן דגמים של משקפיים לפעוטות. ההבדל הוא בגודל כמובן, אך גם בצורה של העדשות – ישנן מסגרות עגולות, מרובעות, ואפילו כאלה שנראות יותר ספורטיביות.

Miraflex

במיוחד לילדים, יש אפילו לתינוקות. Miraflex

יחס אישי ומקצועי

באתי עם תינוק בן שנה לעשות לו משקפיים בפעם הראשונה. השירות, היחס היה לא מובן מאליו, העובדים השירות המחירים המקום עצמו ויחס אישי ומקצועי. הנפיקו לי משקפיים על המקום (חצי שעה) מה שבשאר המקומות אמרו לי יומיים שלושה.. והמחירים היו הכי זולים מכל מה שבדקתי וראיתי לפני. ממליצה בחום!!!!

משקפיים לתינוקות מסיליקון – הרגע שאחרי

לעיתים פעוטות יתנגדו להרכיב את המשקפיים. לפעמים זה קצת מציק ולא נעים, אבל ברגע שהילדים שמים לב להבדל בראייה הבכי מתחלף בחיוך של אושר.

קחו לדוגמה את ליאו, התינוק המתוק שבפעם הראשונה בחייו רואה את אמו. התגובה שלו תעלה חיוך גם על הפנים שלכם:

גם אנחנו זכינו לראות חיוכים כאלה כשתמרה המקסימה הרכיבה בפעם הראשונה משקפיים. רק בת 10 חודשים, אך כבר זקוקה למשקפיים, והחיוך שעלה על פניה כשראתה את הוריה בבירור לראשונה היה מלא אושר.

קראו עוד על בדיקת ראייה לילדים >>

אודות דורון ברויטמן

הבעלים והאופטומטריסט הראשי של אופטיקה דורון. מזה 30 שנים אני לומד וחוקר את תחום האופטומטריה ומתעסק במקרים מיוחדים, כדי לסייע לכם לראות מצוין ולהרגיש בבית.

// לכתבות נוספות מאת דורון ברויטמן