משקפות שחייה אופטיות

תוכן העניינים

משקפות שחייה אופטיות הן משקפות עם מספר. המשקפות מכילות עדשות עם מרשם שבעזרתן אפשר לראות מצוין מתחת למים. יש סוגים שונים של משקפות, ומעבר לפן האפנתי יש גם הבדל באיכות הראייה.

למה להשתמש במשקפות אופטיות?

לכאורה, ניתן להשתמש במשקפיים או בעדשות מגע לשחייה בבריכה או בים. עם זאת, השימוש במשקפיים אינו נוח והשימוש בעדשות מגע אסור ומסוכן.

השימוש במשקפיים בשחייה הוא דבר די מסורבל. מאחר שהם לא מהודקים לראש, המשקפיים עשויים לעוף מפגיעה של גל או מתנועות חדות. גם המליחות של הים היא חיסרון בהיבט הזה. המים עשויים לפגום בצבע המסגרת ולהרוס אותה.

למידע נוסף

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם

עדשות מגע אמנם נשמעות כמו דבר שנוח להשתמש בו מתחת למים, אבל זה אסור בהחלט. העדשות מושכות אליהן מזהמים שונים שנדבקים אליהן ומסכנים את בריאות העין. מאחר שמי הים והבריכה מלאים במזהמים שונים, עדשות המגע הופכות להיות בית גידול לחיידקים מתחת למים.

לכן, הכי מומלץ להשתמש במשקפות שחייה אופטיות.

אישה שוחה עם משקפת לבריכה

משקפות שחייה עם מספר – גם במינוס וגם בפלוס!

משקפות הן דרך נוחה לראות מתחת למים. אפשר לשחות ולצלול עם משקפות לבריכה או לים. בעלי משקפיים שרוצים לבלות בבריכה או בים ועדיין לראות מצוין, ובעיקר מי שרוצים לצלול ולראות את פלאי הים בבירור, יכולים להרכיב משקפות שחייה עם מספר.

המשקפות כולן בעלות עדשות שחוסמות קרינת UV ומונעות הצטברות של טיפות מים.

יש שני סוגים של משקפות שחייה אופטיות:

  • משקפות שחייה אופטיות מוכנות
  • משקפות שחייה אופטיות בהתאמה אישית

משקפות שחייה אופטיות מוכנות

משקפות אופטיות מוכנות יכולות להתאים למי שיש לו מספר ללא צילינדר. הן זולות יותר, אך גם פחות איכותיות. אחת הסיבות היא שהמוקד בהן קבוע ולא מותאם למרחק בין האישונים (PD), שמשתנה בין אדם לאדם. סיבה נוספת היא שהעיניות שלהן בעלות גודל אחיד, ולא ניתן לבחור גודל שמתאים בדיוק לגודל העין. עם זאת, ניתן לכוון את גשר האף וכמובן את הרצועה מאחורי הראש.

המרשמים שבהם ניתן להשיג את המשקפות הם בין 6.00- עד 4.00+. כאמור, לא קיימות משקפות מוכנות עם צילינדר. המשקפות המוכנות מגיעות עם מספר זהה בשתי העיניים.

כתבו לנו או התקשרו אלינו כדי לבצע הזמנה!

גבר שוחה עם משקפת

משקפות שחייה אופטיות בהתאמה אישית

משקפות שחייה אופטיות בהתאמה אישית מיועדות לבעלי מרשמים מורכבים או למי שמעוניין במשקפות איכותיות יותר. הן יכולות לשמש בצורה נהדרת שחיינים או צוללנים, חובבים ומקצועיים כאחד. היתרון המשמעותי שלהן הוא שאפשר להתקין בתוכן עדשות עם מרשמים כמעט בלתי מוגבלים, באופן מדויק ומותאם אישית. כלומר, ניתן להתאים עדשות ספציפיות למרשם הנדרש ולהתקין אותן בדיוק בהתאם למרחק בין האישונים.

משקפות בהתאמה אישית מגיעות בגדלים שונים, וכמובן גם בהן ניתן לכוון את גשר האף ואת הרצועה מאחורי הראש.

משקפות אופטיות דורשות מרשם מיוחד

שימו לב: משקפות שחייה דורשות מרשם שונה מזה של המשקפיים. הסיבה היא שקיים הבדל בין מקדם השבירה של המים ומקדם השבירה של האוויר. בהתאם לכך, גם התיקון האופטי הנדרש משתנה. האופטומטריסט יבצע את החישוב כדי שתקבלו את הראייה האופטימלית כשתשחו מתחת למים.

רכשתי משקפי מולטי פוקל, קיבלתי יחס חם אדיב

ברור שאמשיך להיבדק ולרכוש משקפיים בחנות זו ואף אמליץ לבני משפחתי וחברים לעשות כן, לאור שביעות רצוני מהשרות המעולה.

אופטיקה זה לא חנות בגדים

הגעתי לחנות אחרי שאיבדתי משקפי ראיה בים, עם חשש, כי אופטיקה זה לא חנות בגדים, וקצת מרתיע להסתכן בלגשת לחנות חדשה לך ולא מוכרת. כשהגעתי, קיבלתי יחס אדיב, דורון הסביר לי לפרטי פרטים את תוצאות בדיקת הראיה, אין ספק שהוא בעל מקצוע רציני ומנוסה, הבדיקה היתה מאוד מקיפה. בשנייה הראשונה שהרכבתי את המשקפיים, הרגשתי התאמה מושלמת.

יש על מי לסמוך

אבקש לציין לשבח את השרות המעולה שניתן לי באופטיקה דורון בפתח תקוה. יש על מי לסמוך גם לאחר מספר חודשים דורון והצוות גילו אחריות , נתנו מענה הולם ביותר וכן מקצועיות ויושרה. כל הכבוד!! יישר כוח!! ציון 5+

ב 20 השנים האחרונות אני וסביבתי הקרובה לקוחות של אופטיקה דורון

לאורך כל השנים אני נתקל בשירות מקצועי, אדיבות ויחס אישי שלא נתקלים ביום יום מספק שירות. אני בהחלט ממליץ לכל מי ששוקל לקבל שירות ו/או לרכוש מוצר שקשור למשקפיים שלא יסונוור מאותם מבצעים שצצים כמו פטריות אלא יבדוק מה הוא שירות אמתי ולויאליות ללקוח.

הילדה לא מורידה אותם מהעיניים

לפני שהגעתי לאופטיקה דורון, קניתי לילדה 2 זוגות משקפיים במקומות אחרים, והילדה זרקה אותם מהעיניים אחרי 2 דקות ולא הסכימה לשים. באופטיקה דורון התאימו לה משקפיים, והילדה לא מורידה אותם מהעיניים. תודה רבה רבה!

מגיל שלושה חודשים (!) אני מחפשת משקפיים לבת שלי

סוף סוף!!! אחרי שנה, שלוש חנויות אופטיקה וארבעה זוגות משקפיים – מצאתי את המקום המושלם. מקצועיות, שירות, איכות ואכפתיות אמיתית!!

 

משקפי שחייה עם מספר – גם לילדים!

הילדים שלכם אוהבים לשחות עם משקפת? גם הם יכולים לראות מצוין מתחת למים.

משקפות שחייה לילדים הן מעט קטנות יותר ומגיעות במגוון צבעים. הן מומלצות לילדים שאוהבים לשחות, בטח אם הם לוקחים חלק בחוג שחייה מקצועי.

אופטיקה דורון

אופטיקה דורון

רואים מצוין, מרגישים בבית. 30 שנות מקצועיות וצוות אופטומטריסטים מוסמכים ומיומנים, יעניקו לכם פתרונות ראייה מתקדמים המותאמים בדיוק לכם.

רואים מצוין,
מרגישים בבית

אנחנו רוצים להזמין אותך להתרשם מאיתנו

לתיאום בדיקת ראייה באופטיקה דורון פתח תקווה:

שימו לב: שעות הפעילות שלנו השתנו. ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

לקוחות יקרים,

החנות פתוחה בתקופת הסגר בהתאם להנחיות.
ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.
דילוג לתוכן