משקפות שחייה אופטיות

תוכן העניינים

משקפות שחייה אופטיות הן משקפות עם מספר. המשקפות מכילות עדשות עם מרשם שבעזרתן אפשר לראות מצוין מתחת למים. יש סוגים שונים של משקפות, ומעבר לפן האפנתי יש גם הבדל באיכות הראייה.

למה להשתמש במשקפות אופטיות?

לכאורה, ניתן להשתמש במשקפיים או בעדשות מגע לשחייה בבריכה או בים. עם זאת, השימוש במשקפיים אינו נוח והשימוש בעדשות מגע אסור ומסוכן.

השימוש במשקפיים בשחייה הוא דבר די מסורבל. מאחר שהם לא מהודקים לראש, המשקפיים עשויים לעוף מפגיעה של גל או מתנועות חדות. גם המליחות של הים היא חיסרון בהיבט הזה. המים עשויים לפגום בצבע המסגרת ולהרוס אותה.

למידע נוסף

בקרו אותנו (רח' אחד העם 63 פתח תקווה), או השאירו פרטים ונחזור אליכם

עדשות מגע אמנם נשמעות כמו דבר שנוח להשתמש בו מתחת למים, אבל זה אסור בהחלט. העדשות מושכות אליהן מזהמים שונים שנדבקים אליהן ומסכנים את בריאות העין. מאחר שמי הים והבריכה מלאים במזהמים שונים, עדשות המגע הופכות להיות בית גידול לחיידקים מתחת למים.

לכן, הכי מומלץ להשתמש במשקפות שחייה אופטיות.

אישה שוחה עם משקפת לבריכה

משקפות שחייה עם מספר – גם במינוס וגם בפלוס!

משקפות הן דרך נוחה לראות מתחת למים. אפשר לשחות ולצלול עם משקפות לבריכה או לים. בעלי משקפיים שרוצים לבלות בבריכה או בים ועדיין לראות מצוין, ובעיקר מי שרוצים לצלול ולראות את פלאי הים בבירור, יכולים להרכיב משקפות שחייה עם מספר.

המשקפות כולן בעלות עדשות שחוסמות קרינת UV ומונעות הצטברות של טיפות מים.

יש שני סוגים של משקפות שחייה אופטיות:

  • משקפות שחייה אופטיות מוכנות
  • משקפות שחייה אופטיות בהתאמה אישית

משקפות שחייה אופטיות מוכנות

משקפות אופטיות מוכנות יכולות להתאים למי שיש לו מספר ללא צילינדר. הן זולות יותר, אך גם פחות איכותיות. אחת הסיבות היא שהמוקד בהן קבוע ולא מותאם למרחק בין האישונים (PD), שמשתנה בין אדם לאדם. סיבה נוספת היא שהעיניות שלהן בעלות גודל אחיד, ולא ניתן לבחור גודל שמתאים בדיוק לגודל העין. עם זאת, ניתן לכוון את גשר האף וכמובן את הרצועה מאחורי הראש.

המרשמים שבהם ניתן להשיג את המשקפות הם בין 6.00- עד 4.00+. כאמור, לא קיימות משקפות מוכנות עם צילינדר. המשקפות המוכנות מגיעות עם מספר זהה בשתי העיניים.

כתבו לנו או התקשרו אלינו כדי לבצע הזמנה!

גבר שוחה עם משקפת

משקפות שחייה אופטיות בהתאמה אישית

משקפות שחייה אופטיות בהתאמה אישית מיועדות לבעלי מרשמים מורכבים או למי שמעוניין במשקפות איכותיות יותר. הן יכולות לשמש בצורה נהדרת שחיינים או צוללנים, חובבים ומקצועיים כאחד. היתרון המשמעותי שלהן הוא שאפשר להתקין בתוכן עדשות עם מרשמים כמעט בלתי מוגבלים, באופן מדויק ומותאם אישית. כלומר, ניתן להתאים עדשות ספציפיות למרשם הנדרש ולהתקין אותן בדיוק בהתאם למרחק בין האישונים.

משקפות בהתאמה אישית מגיעות בגדלים שונים, וכמובן גם בהן ניתן לכוון את גשר האף ואת הרצועה מאחורי הראש.

משקפות אופטיות דורשות מרשם מיוחד

שימו לב: משקפות שחייה דורשות מרשם שונה מזה של המשקפיים. הסיבה היא שקיים הבדל בין מקדם השבירה של המים ומקדם השבירה של האוויר. בהתאם לכך, גם התיקון האופטי הנדרש משתנה. האופטומטריסט יבצע את החישוב כדי שתקבלו את הראייה האופטימלית כשתשחו מתחת למים.

חווית שירות מעולה

הגעתי לאופטיקה דורון לבצע בדיקת התאמה למשקפיים. נכנסתי למקום מאוד נעים ומסודר והתקבלתי בחיוך על ידי הצוות. מהר מאוד נכנסתי לבדיקה, שהייתה מעמיקה ומקצועית. בסיום הבדיקה הצוות עזר בבחירת המסגרת, וכבר ביום שאחרי המשקפיים היו מוכנים. חווית שירות מעולה, צוות מקצועי, מומלצים בחום!

באופטיקה דורון השרו הרגשת ביטחון

הסתבר לנו שתמרה רואה מטושטש – בגיל עשרה חודשים להרכיב משקפיים?! בהחלט עורר בי חששות לגבי ההסתגלות למשקפיים בגיל הזה. באופטיקה דורון נתנו לנו שירות מקצועי, נעים ומהיר ובעיקר השרו הרגשת ביטחון. תמרה מאוד התרגשה לראות פתאום עלים וצולמה בספונטניות ברגעים הראשונים של הפוקוס..

בגלל המקצועיות

כבר מזמן לא גרה בפתח תקווה, אבל עדיין מגיעה רק אל דורון בשביל המשקפיים שלי, בגלל המקצועיות , האמינות, ומעל הכל- השירות המדהים!

רכשתי משקפי מולטי פוקל, קיבלתי יחס חם אדיב

ברור שאמשיך להיבדק ולרכוש משקפיים בחנות זו ואף אמליץ לבני משפחתי וחברים לעשות כן, לאור שביעות רצוני מהשרות המעולה.

יש על מי לסמוך

אבקש לציין לשבח את השרות המעולה שניתן לי באופטיקה דורון בפתח תקוה. יש על מי לסמוך גם לאחר מספר חודשים דורון והצוות גילו אחריות , נתנו מענה הולם ביותר וכן מקצועיות ויושרה. כל הכבוד!! יישר כוח!! ציון 5+

דורון מצא פתרון מושלם

לפני כ-5 שנים עברתי היפרדות רשתית ומאז לא הצלחתי להגיע למשקפי מולטיפוקל שאוכל לראות איתם נקי וברור. לאחר בדיקה מקצועית, דורון מצא לי פתרון ואמר שכן אוכל לראות בעין הבעייתית. סוף סוף אני רואה מעולה, 5 שנים לא ראיתי כך.

משקפי שחייה עם מספר – גם לילדים!

הילדים שלכם אוהבים לשחות עם משקפת? גם הם יכולים לראות מצוין מתחת למים.

משקפות שחייה לילדים הן מעט קטנות יותר ומגיעות במגוון צבעים. הן מומלצות לילדים שאוהבים לשחות, בטח אם הם לוקחים חלק בחוג שחייה מקצועי.

אופטיקה דורון

אופטיקה דורון

רואים מצוין, מרגישים בבית. 30 שנות מקצועיות וצוות אופטומטריסטים מוסמכים ומיומנים, יעניקו לכם פתרונות ראייה מתקדמים המותאמים בדיוק לכם.

רואים מצוין,
מרגישים בבית

אנחנו רוצים להזמין אותך להתרשם מאיתנו

לתיאום בדיקת ראייה באופטיקה דורון פתח תקווה:

שימו לב: שעות הפעילות שלנו השתנו. ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

לקוחות יקרים,

נערכנו על מנת לאפשר לכם ליהנות מהשירות שלנו באופן בטוח, עם אמצעי המיגון הנדרשים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ההגעה לבדיקת ראייה בתיאום תור מראש בלבד.

דילוג לתוכן